יום ו', יב’ בשבט תשע”ט
    דף הבית  |  פעילויות  |  ספרים  |  מדריכים  |  יצירת קשר  |  הטיול לירושלים  |  פרטים למסע הר שאסטה אוגוסט 2013  |  המזה"ת-זמנים חדשים-האח הגדול  |  מסע ההתעלות שסטה 2011- קבוצת אווטר  |  מסע ההתעלות שסטה 2012-קבוצת הרמוניה  
כנסו ללבכם המקודש ראו את שרוול האור העצום השוטף את ההר ממקור הבריאה, ראו את תהודת ההר משתנה את צבעו את צלליו, חברו אלינו למרכז העיר טלוס, ליד להבת התמיד שם נתכנס. כל תשבי העיר לאירוע , עמדו עמנו בחיבוק משותף לקבלת הקפיצה הקוונטית אשר תתרחש.
12:00 (20/05/12) אילת סגל

ליקוי חמה 20/5/2012 פלנטה ארץ – ירח- פליאדים ... ברוכים הבאים יקרים , כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס מברך אתכם , מברך את בני האור הרבים , מברך את אמא אדמה מברך את הוויות האור ואת כל הקיים . ימים נפלאים , ימים מוארים , ימים להם חיכינו שנים רבות , עליכם להבין ,כי השער העצום אשר ייפתח היום הוא שער אליו ייחלנו , מאז ימי השקיע של יבשת למוריה, מאז נקטע החיבור הנשמתי עם בורא עלום , מאז ירדה האפלה. מימים אלו , נשאנו תפילה מימים אלו , הפצנו את האור בכל דרכי לוחמי האור אשר פקדו את הפלנטה. המשימה הגיע לשיאה היום כאשר יותר מתשעים אחוזים מהפלנטה נמצאים בתדר האור, וכך תדר האהבה, נכנס ללבבות בני האנוש, תדר החמלה, נישא בגופכם הרגשי, ואמא אדמה חשה זאת , אכן אמא אדמה שומרת עלכם , על ילדיה ומשחררת את התדר הדחוס הנמצא בתוכה בזהירות מרבית . אהובים אתם חשים את השינוי , אתם חשים את התדר, אתם אשר חשים את השער נפתח ועומד להיפתח היום כמעגל גדול סביב הפלנטה. הר הגעש שסטה עומד היום בפני שינוי ממדי, החיבור היום בין המימד השלישי לחמישי יעשה בהר, הכל אחד, האפשרות לעבור בשער יהיה נרחב כמעט לכל בן אנוש, בני אור מעיר האור טלוס יצאו היום לעיר וייפגשו עם בני אנוש, מידע רב יעלה בצפני הדי אן איי , ותדר האהבה, יורגש בכל חלקיקי האור בכל חלקיקי הבריאה בהר וסביב לו. בני האנוש אשר פיזית יהיו בהר יעברו טרנספורמציה ויחלו שינויים בצמיחה הרוחנית במסעם האישי. אתם אהובים , הנמצאים פיזית במקום אחר בפלנטה, מוזמנים לחבור לחגיגה בגופכם האתרי, הנכם מוזמנים לחבור לחגיגה בתודעתכם הנשמתית ובכך לחבור לשער ולהיות אחד עמנו. כנסו ללבכם המקודש ראו את שרוול האור העצום השוטף את ההר ממקור הבריאה, ראו את תהודת ההר משתנה את צבעו את צלליו, חברו אלינו למרכז העיר טלוס, ליד להבת התמיד שם נתכנס. כל תשבי העיר לאירוע , עמדו עמנו בחיבוק משותף לקבלת הקפיצה הקוונטית אשר תתרחש. ליקוי החמה הינו ליקוי ליקוי אשר השמש הירח והפליאדים חוברים לאחד, האיזון יוצר אפשרות לפלנטה ליישור הרשת הקריסטל עם הרשת המגנטית , הליקוי מאפשר לציר הפלנטה להתיישר עם הירח והפליאדים ובכך ליצור מיתר החוצה את היקום, כמובן שהליקוי אותו אתם רואים הוא יותר מליקוי , קיים חוקי הפיסיקה היקומית אשר מושפעים ממעמד זה של חיבור אחיד בן גורמי השמים , החיבור הוא אשר גורם לשינוים בכל הגופים שלכם , ההשפעה היא בעיקר על גופכם הרגשי ..התבוננו בכל העולה ברגש , התבוננו בשינוים שאשר אתם חווים בגופכם הפיזי. שטפו אתכם בלהבה הזהובה, והרבו בשתיית מים , כן אהובים אלו ימות המשיח אנו בתקופת האצה של התעוררות הנשמות בפלנטה, דרך של הארה דרך של מודעות דרך הלב. אכן הליקוי פותח שער אשר , ממגנט אליו גורמי שמיים נוספים , וב6/6/12 הלא זה 12/12 , תבקר את הפלנטה כוכב וונוס, ההשפעה של הכוכב תהיה מרבית ולהבת האהבה תשטוף את הפלנטה. יום כל כך מיוחד שכן בני אנוש רבים נוספים יחגגו את ההתעוררות לתדר האהבה ,עבדו ביום זה עם צ'קרות הלב, וחברו לתדר הכוכב המקסים , ביום זה רבים מכוכבים אחרים ומוונוס ייבקרו את הפלנטה ויחברו לתדרך את בני האור הפתוחים לתקשורת .. הדרכה רבה תינתן לבני האור אשר נמצאים במסע אל האור , יהיו אשר יקבלו משימות פלנטריות ... פתיחת השער תימשך עד ל21/12/2012 ... ברוכים היו ילדי ,אדמה. **השעה המומלצת למדוט הינה ב12 בצהריים, זמן ארה"ב בשעה 22:00 זמן ישראל .