יום ו', יב’ בשבט תשע”ט
    דף הבית  |  פעילויות  |  ספרים  |  מדריכים  |  יצירת קשר  |  הטיול לירושלים  |  פרטים למסע הר שאסטה אוגוסט 2013  |  המזה"ת-זמנים חדשים-האח הגדול  |  מסע ההתעלות שסטה 2011- קבוצת אווטר  |  מסע ההתעלות שסטה 2012-קבוצת הרמוניה  
ספר חדש מטלוס -מהלכה למעשה, הוצאת גלים , ת.ד 1153 קרית טבעון , ניתן לצור קשר עם בחור מקסים בשם מיכאל 0528292049 מאחלת לכולכם קריאה חוויתית מליבכם הלמוראני , קריאה מעשירה ומצמיחה, אוהבת איילת
פורסם: 15:37 (02/07/12) אילת סגל
תקופה זו מביאה עמה חידושים לכדור הארץ. במהלך השנים פיתחנו מתחת לפני האדמה רשת שלמה של חיים המושתתים על אור ואהבה ועל רטטים של אנרגיות שמקורן בבורא העליון; רשת ערים אלו הוקמה בתמיכתם של מלאכים ושל ישויות אור רבות מרמות שונות. היום אנחנו מחוברים לכל ערי הארץ הקיימות מתחת לפני האדמה, וזה שלב החשיפה. בשלב זה ישויות אור רבות שבחרו להיחשף ולהתגלגל על פני האדמה מוצאות עצמן במסעות אסטראליים, ומגיעות אלינו לטיפולים וללימוד יום יומי של דרך האור.

הידע כבר קיים אצלכם, ומה שחשוב זה להעיר את הגופים שלנו, למידעים העתיקים , להפעיל את סלילי הדי אן איי , לפתוח את הצפנים אשר גלגולי חיים רבים היו רדומים בתוך הוויתכם .

אנו מזמינים אתכם למסע של התעוררות , למסע של יציאה לדרך ,דרך מעשה.

מטרת ספר זה היא לדבר על ההארה במזרח התיכון, ולהבהיר את חשיבות הארתן של ישויות האור המתעוררות היום וחוברות לאנרגיית האהבה הלמוריאנית הקיימת בכל העולם.

אני, אדמה, אשר מייצג את אנשי האור בטלוס, רואה בשליחות זו חשיבות מימדרגה עליונה כדי להעלות את הרטטים על פני כל הכדור; קפיצה גדולה תיעשה כאשר תושבי האזור , יתעוררו ויבינו כי יש רק דרך אחת להתעלות , והיא דרך הלב.

קוראים כותבים :
מהלכה למעשה"
זהו ספר רביעי של אדמה , אורליה לואיס גו'נס ואיילת ,
שיצא ישירות בדרך צלילות קריסטלית .
הידע מקודד בצפנים של אור, והתדר טהור, בהיר , מדוייק עד דוקר!
מרוב עוצמה
בין הדפים , השורות והאותיות מצאתי צוף מתוק, שנגע בי, ריפא אותי
ונתן תחושה של בית אמיתי.
זוהי היזדמנות להיתחבר לעצמי לשורשי , לטלוס, להיות להוות ולהתעלות באור!
ולאיילתי מקסימה
את כמו איילת השחר
משקימה את האנושות לבוקר חדש,
עם צניעות וענווה, ונקיון כפיים .
את מבורכת
תודה לך , לאורליה לואיס ג'ונס ואדמה
שהבאתם לנו פרי כזה

עסיסי, מתוך ומואר!
הללויה
נורית טבנקין .


יקרות,

הספר הגיע אלי בדואר אתמול – יום ו'.

לאחר ארוחת שבת משפחתית פתחתי את העטיפה .

מצאתי את עצמי לקראת חצות, כמה שעות אחר כך, לאחר סיום המגע עם הספר - והפעםהקריאה היתה הרבה יותר ממעבר ממילה למילה ומדף לדף - כשהוא

מונח בכפות ידי כמוגש לעולה לאלים.

לא יודעת אפילו מדוע.

מאין הגשה כזו לייקום.

הוא עורר בי התרגשות כזו שאין מילים לתארה, בשום הוויית חיים לא הרגשתי כך,התרגשות של הצפה של אור וחיוניות ושמחה וגעגוע להוויות החיים מהפליאדים וטלוס.

לא סתם אני אומרת לך, איילת, שאל לי לנסוע לשם בקיץ – כי לא אחזור.

לא הרגשתי עייפות, ישנתי מעט במהלך הלילה וההתעלות היתה מצמררת ומרעידה.

לך, סימונה, אוכל רק לומר שהבית שנבחר לו לצאת לאור – הוא המדוייק ביותר.

מי שעיצב את הספר – במינוריות העוצמתית שלו וצבעו הכתום – עשה עבודה מופלאה.

הרי היה הגיוני שספר כזה יהיה בלהבה הסגולה, נכון? אז, זהו, שלא. כי הכתוםמחבר אליו אנשים שעדיין לא עשו את הדרך ובאיזה מקום מתאווים לכך.

ומי שכבר עשה את הדרך, ראוי שיזכור – כפי שכתבת, איילת – שהמשימות הן בפיסי (אדום וכתום), בחיבור לאנשים באינטראקציות אישיות אנושיות רגילות . כלומר, זוגיות,הורות, ניקיונות, הכנת ריבה – הכל.


חיבוק גדול,